Rehberus Firmalar

masel para sayma makinaları

Telefon : 0 212 212 0397
Gsm :
Yetkili : omer ustunel (genel mud)
Web Sitesi : 1
İl : İSTANBUL
İlçe : ŞİŞLİ
Adres : dereyolu cad. no: 5-2

Reklam

Detaylar

Hakkımızda
  MASEL PARA SAYMA MAKİNALARI 1985 yılında faaliyete başlamıştır. Şirketimizin temel prensiplerine sıkı sıkıya bağlı olması dolayısıyla piyasa çevresinde REFERANS ve GENİŞ müşteri kapsamı ile piyasada şeçkin bir kuruluştur. Bugün para sayma makineleri ile alakalı birçok sistemi , bünyemizdeki ARGE çalışmaları ile ülkemize kazandırmış ve piyasaya bu konuda ÖNDERLİK etmiştir.  Müşteri memnuniyeti. Daha kaliteli ve işlevli ürün Ekonomik fiyat. Satış sonrası tam garanti ve yerinde hizmet. Tamir bakım hizmetlerinde kesinlikle hiçbir ücret alınmaması. Yerinde tanıtım ve kurulum.
MİSYONUMUZ: Alanıda hızlı bir şekilde başarıyı sağlamış ve zirveye yerleşmiş olan kurumumuz, Güven,ve Hizmet, içinde piyasanın beğenisini kazanmış ve her zaman için daha iyiye daha ileriye gitmeyi hedef etmiştir.
VİZYONUMUZ: Para sayma makinesi,SAHTE PARA Test cihazları kültürünü İhtiyaç sahiplerine benimsetmek, kurumların ve ihtiyaç sahiplerine gerçek kalite ve gereklilik ihtiyaç duydukları bu makinelerle güvenli olarak ticari aktivitelerini yerine getirmek göstermektir.
Saygılarımızla.
MASEL ELEKTRONİK

Kategoriler

Bu firmaya ait bilgiler yanlış mı ?

Yukarıdaki bilgilerin yanlış yada bilgilerin size ait olduğunu düşünüyorsanız bu formdan ulaşınız..

Formunuz başarılı bir şekilde ulaşmıştır. En Kısa Sürede Dönüş Yapılacaktır.

Reklam